tuning ательє

Основні послуги
Установка обвісу Brabus
Індивідуально
перешив салону
Індивідуально
Юніти AMG керма (доуст. + програм.)
від 48000 грн
Зоряне небо

Індивідуально
Дотяжки дверей
від 49500 грн
Пороги виїзні

від 67200 грн
автозвук
Індивідуально
Ароматизація штатна(MB) доустановка

від 33000 грн
Майстри ательє не лише доопрацюють зовнішній вигляд, а й покращать технічні характеристики авто. Для роботи фахівці використовують деталі найвищої якості, що спираються на новітні досягнення в галузі тюнінгу. Кваліфікація майстрів BRABUS дозволяє їм успішно справлятися із найскладнішими завданнями.

Установка обвісу
brabus
У процесі роботи над салоном автомобіля ми звикли віддавати перевагу лише найякіснішим і перевіреним матеріалам, з якими наші майстри працюють протягом кількох років. Шкіра ретельно перевіряється і відбраковується ще на стадії підбору матеріалу, що виключає появу дефектів шкіри вже в готовому салоні. Окрім натуральної шкіри, яку ми особисто привозимо з Італії та Німеччини, ми використовуємо штучні матеріали, наприклад німецьку екокожу та італійську алькантару.

перешив салону

Заміна кермового колеса – одна із затребуваних послуг нашого автосервісу. Особливо це актуально для тих, хто займається тюнінгом своїх машин. Але в будь-якому випадку, правильний вибір керма є актуальним для будь-якого водія. Кермо повинно відповідати особливостям кермового механізму конкретної машини, а також бути банально зручним для водія, адже це впливає на керованість, а значить і на безпеку руху.

Заміна керма
Це імітація усипаного зірками неба, виконана на стелі автомобільного салону: над головою пасажирів та водія розкинуто безліч точкових джерел світла, які створюють ілюзію зірок.

Зоряне небо
Доводчик автомобільних дверей притягує нещільно зачинені двері до повного закриття. Тепер вам не доведеться повторно відчиняти двері і зачиняти її з силою. Електропривід зробить ваш автомобіль особливим!

Установка доводчиків дверей
Автомобільні пороги на Mercedes-Benz
Універсальні пороги на автомобілі роблять зовнішність автомобіля ще більш привабливою. Наприклад, підніжки на автомобіль Mercedes-Benz надають йому агресивного і присадкуватого вигляду.

Установка підніжок
Комплексна заміна аудіокомпонентів (динаміків, штатної автомагнітоли тощо)
Заміна штатного головного устрою
Виготовлення та встановлення фальшпанелей
Установка підсилювачів (у багажник автомобіля і не лише)
Виготовлення коробів типу Stealth для сабвуферів
Виготовлення додаткових акустичних коробів

Установка автозвуку

Наша компанія – Юніком Сервіс спеціалізується на тюнінгу автомобілів. Ми надаємо нашим клієнтам повний набір ефективних стайлінг рішень та технічних доробок. Власний настановний центр дозволяє проводити всі роботи над проектами у найкоротші терміни за єдиними високими стандартами якості.

Наше ательє пропонує оригінальні запчастини та аксесуари для зовнішнього тюнінгу Вашого авто.


Ми готові реалізувати найсміливіші ідеї щодо зміни екстер'єру та інтер'єру. Залежно від побажань клієнта ми додамо пару потрібних акцентів або кардинально модернізуємо будь-який автомобіль, встановивши комплексний тюнінг за оптимальною ціною. Усі запчастини для тюнінгу є оригінальними, що гарантує високу якість кожного елемента.

Наші Цехи
Detailing Studio
Datailing studio Киев. Поклейка пленки в Киеве. Бронепленка киев. Поклейка пленки - Юником Сервис
Ми надаємо комплекс процедур, спрямованих на ретельний догляд будь-яких транспортних засобів. Постійно розширюємо список наших послуг, працюємо над якістю, збільшуємо пропускну спроможність центру.


Tuning АтельЄ
Тюнинг авто в Киеве. Тюнинг мерседес. Пошив салона. Тюнинг автомобилей в Киеве. Автотюнинг.
Наше тюнінг ательє надає послуги тюнінгу автомобілів, які включають конструктивні доробки кузовів і модифікації силових агрегатів. Список наших можливостей дуже великий та поповнюється щодня.

Carbon manufactory
Изготовление карбона в Киеве. Карбоновый салон. Карбоновый цех - Юником Сервис. Интерьер из карбона.
Цех нашого автосервісу виготовляє елементи із високоякісного міцного вуглецевого волокна. Карбонові елементи використовують як для тюнінгу екстер'єру, так і інтер'єру.

Малярний цех
Покраска автомобиля в киеве. Покраска мерседес Киев. Покраска бампера. Покраска крыла. Покраска капота. Покраска деталей. Покраска кузова. Покраска крыши.
Малярний цех пропонує комплекс робіт із фарбування кузовних елементів авто на найвищому рівні, з дотриманням усіх технологічних вимог.

Цех Діагностики
Цех діагностики призначений для пошуку існуючих та потенційних проблем у підкапотному просторі та електроніці Mercedes-Benz

Диганостика мерседес. Электро диагностика мерседес. Компьютерная диагностика автомобиля. Стирание ошибок Мерседес. Перепрошивка Мерседес. Обновление карт Мерседес
Цех Розвал-сходження
Развал-схождение в Киеве. Развал-схождения в Киеве. Качественный развал-схождение. Развал-схождение броня. Для брони. Развал-схождение для бронированных авто
Цех розвал-сходження надає послуги корекції та встановлення кутів положення коліс всіх класів, в т.ч. броньованих авто

Цех Кузовного Ремонту
Кузовной ремонт. Ремонт кузова Мерседес. Покраска мерседес. Рихтовка мерседес
Цех кузовного ремонту на високому рівні виконує роботи з відновлення, ремонту, заміни кузовних елементів та стекол авто

електроцех
Электроцех. Электродиагностика. Диагностика мерседес. Электроджиагностика мерседес в Киеве.
Електроцех пропонує весь комплекс діагностики, адаптації та прошивки блоків керування авто, ремонту наявних електросистем.

Слюсарний цех
Юником Сервис. Слесарные работы. Замена масла Мерседес. Замена тормозных колодок. ТО Мерседес.
Слюсарний цех здійснює обслуговування та ремонт всіх рухомих частин автомобіля – приводу, підвіски, ходової частини авто.

Моторний Цех
Ремонт двигателя. Ремонт двигателя мерседес. Ремонт форсунок. Диагностика двигателя. Эндоскопия двигателя. Проверка компрессии. Проверка зазоров
Моторний цех проводить поточне обслуговування, глибоку діагностику, а також плановий чи капітальний ремонт двигунів Mercedes-Benz

автоМийка
Автомойка. Автомойка Киев. Мочка Печерск. Мока центр. Автомойка Липки.
Автомийка обслуговує одночасно 7 авто, і всі роботи виробляються із застосуванням тільки найкращих та безпечних засобів