carbon manufactory

Основні послуги
Комплект brabus widestar g-class
10000$
Накладка на капот G-class
2500$
Корпус дзеркала BRABUS g-class
1000$
Задній спойлер на дах G-class
1000$
Накладка на дах з LED g-class
3500$
Рамка решітки радиатору g-class
1200$
ТЮНІНГ АВТО КАРБОНОМ

Карбон – це сучасний полегшений матеріал, який славиться своєю складною будовою, підвищеною міцністю та брутальним виглядом. Автомобілі, що мають карбонові деталі, виглядають стильно, оригінально та статусно. Ми пропонуємо надати вашому автомобілю ефектності, дооснастивши його карбоновими елементами по кузову та салону. Встановити оригінальні карбонові елементи або виготовити їх на замовлення - все це можливо в центрі дооснащення «Юніком Тюнінг».


КАРБОН - ШЛЯХ ДО ПЕРЕТВОРЕННЯ

Автовласники цінують карбонові деталі за його складне виробництво та унікальний зовнішній вигляд. Структура, що складається із сплетених між собою вуглецевих ниток, скріплених епоксидною смолою і має шаховий малюнок, досягнутий майстром вручну робить цей матеріал унікальним. Тому вуглеволокно має високу вартість.


ЧОМУ ОБИРАЮТ САМЕ НАС?
  • Займаємося тюнінгом понад 5 років;
  • Маємо власне виробництво карбонових деталей;
  • Великий асортимент оригінальних карбоновых елементів;
  • Індивідуальний підхід до клієнта;
  • Даємо гарантію на надані послуги.

Бажаєте надати своєму авто дійсно унікальний стиль? У такому випадку ми рекомендуємо дооснастити його карбоновими елементами, адже карбон добре виглядає як в екстер'єрі, так і в інтер'єрі. Отримати детальну інформацію про тюнінг за участю карбону можна, зв'язавшись з менеджерами «Юніком Тюнінг» за телефоном або через форму зворотнього зв'язку. Наші менеджери із задоволенням проконсультують і підберуть потрібну пропозицію для перетворення вашого автомобіля.

Наші Цехи
Detailing Studio
Datailing studio Киев. Поклейка пленки в Киеве. Бронепленка киев. Поклейка пленки - Юником Сервис
Ми надаємо комплекс процедур, спрямованих на ретельний догляд будь-яких транспортних засобів. Постійно розширюємо список наших послуг, працюємо над якістю, збільшуємо пропускну спроможність центру.


Tuning Ательє
Тюнинг авто в Киеве. Тюнинг мерседес. Пошив салона. Тюнинг автомобилей в Киеве. Автотюнинг.
Наше тюнінг ательє надає послуги тюнінгу автомобілів, які включають конструктивні доробки кузовів і модифікації силових агрегатів. Список наших можливостей дуже великий та поповнюється щодня.

Carbon manufactory
Изготовление карбона в Киеве. Карбоновый салон. Карбоновый цех - Юником Сервис. Интерьер из карбона.
Цех нашого автосервісу виготовляє елементи із високоякісного міцного вуглецевого волокна. Карбонові елементи використовують як для тюнінгу екстер'єру, так і інтер'єру.

Малярний цех
Покраска автомобиля в киеве. Покраска мерседес Киев. Покраска бампера. Покраска крыла. Покраска капота. Покраска деталей. Покраска кузова. Покраска крыши.
Малярний цех пропонує комплекс робіт із фарбування кузовних елементів авто на найвищому рівні, з дотриманням усіх технологічних вимог.

Цех Діагностики
Цех діагностики призначений для пошуку існуючих та потенційних проблем у підкапотному просторі та електроніці Mercedes-Benz

Диганостика мерседес. Электро диагностика мерседес. Компьютерная диагностика автомобиля. Стирание ошибок Мерседес. Перепрошивка Мерседес. Обновление карт Мерседес
Цех Розвал-сходження
Развал-схождение в Киеве. Развал-схождения в Киеве. Качественный развал-схождение. Развал-схождение броня. Для брони. Развал-схождение для бронированных авто
Цех розвал-сходження надає послуги корекції та встановлення кутів положення коліс всіх класів, в т.ч. броньованих авто

Цех Кузовного Ремонту
Кузовной ремонт. Ремонт кузова Мерседес. Покраска мерседес. Рихтовка мерседес
Цех кузовного ремонту на високому рівні виконує роботи з відновлення, ремонту, заміни кузовних елементів та стекол авто

Електроцех
Электроцех. Электродиагностика. Диагностика мерседес. Электроджиагностика мерседес в Киеве.
Електроцех пропонує весь комплекс діагностики, адаптації та прошивки блоків керування авто, ремонту наявних електросистем.

Слюсарний цех
Юником Сервис. Слесарные работы. Замена масла Мерседес. Замена тормозных колодок. ТО Мерседес.
Слюсарний цех здійснює обслуговування та ремонт всіх рухомих частин автомобіля – приводу, підвіски, ходової частини авто.

Моторний Цех
Ремонт двигателя. Ремонт двигателя мерседес. Ремонт форсунок. Диагностика двигателя. Эндоскопия двигателя. Проверка компрессии. Проверка зазоров
Моторний цех проводить поточне обслуговування, глибоку діагностику, а також плановий чи капітальний ремонт двигунів Mercedes-Benz

автоМийка
Автомойка. Автомойка Киев. Мочка Печерск. Мока центр. Автомойка Липки.
Автомийка обслуговує одночасно 7 авто, і всі роботи виробляються із застосуванням тільки найкращих та безпечних засобів