Цех кузовного ремонту

Основні послуги
Рихтування кузовних деталей

від 500 грн
ФАРБУВАННЯ/ВИГОТОВЛЕННЯ КУЗОВНИХ ДЕТАЛЕЙ
від 5000 грн
від 5000 грн

замір геометрії кузова

4800 грн
Усунення перекосів
від 6800 грн
Заміна кузовних деталей
від 1000 грн
РЕМОНТ ЛОБОВОГО СКЛА
від 300 грн
від 300 грн
РЕМОНТ ВМ'ЯТИН БЕЗ ФАРБУВАННЯ

від 600 грн
від 600 грн
РЕГУЛЮВАННЯ ЗАЗОРІВ КУЗОВНИХ ДЕТАЛЕЙ
від 500 грн
від 500 грн
ВИТЯЖКА ЛОНЖЕРОНІВ
від 7000 грн
від 7000 грн
ВІДНОВЛЕННЯ АВТО ПІСЛЯ ДТП

Індивідуально
Індивідуально
ВСТАНОВЛЕННЯ ДОП ОБЛАДНАННЯ
від 1000 грн
від 1000 грн

Цех кузовного ремонту СТО Юніком на високому рівні виконує роботи з відновлення, ремонту, заміни кузовних елементів авто всіх марок. У нас обладнані рихтувальні ділянки, де встановлені професійні стенди, та працюють майстри з відточеними навичками з ремонту кузова. Виконується повний спектр кузовних робіт – від відновлення вм'ятин без фарбування до повного капітального ремонту кузова авто із заміною елементів або відновлення геометрії кузова авто до заводських показників.


На СТО Юніком можна перевірити товщину фарби на кузовних елементах авто і визначити чи проводився ремонт кузова або це була косметична заміна ЛКП.


Майстри кузовного цеху практично безпомилково можуть визначити, чи не побувало авто в ДТП, і чи не відновлювався ремонт. Можлива перевірка геометрії кузова на предмет відповідності заводським параметрам або наявність деформації.


Безумовно СТО ЮнікомАвто виконує всі види ремонту пластикових елементів, у тому числі пайку, склейку, відновлення форми та виготовлення ділянок з їх заміною.


Цех кузовного ремонту виконує видалення локальних пошкоджень, вм'ятин без фарбування та повне відновлення лінії поверхні кузовного елемента, що дозволяє повернути первозданний вид вашого авто і при цьому уникнути витрат і заощадити час.


Крім ремонту кузова цех виконує роботи з технічного вдосконалення, шумоізоляції, стайлінгу та тюнінгу екстер'єру та інтер'єру автомобіля. Заміна, встановлення елементів екстер'єру авто, таких як дефлектори, спойлери, накладки порогів і т.д.


Цех обладнаний: підйомниками; стендом прокатки та рихтування литих дисків; стендом відновлення геометрії кузова; вуглекислотними зварювальними автоматами; апаратом аргонного зварювання.

Наші Цехи
Detailing Studio
Datailing studio Киев. Поклейка пленки в Киеве. Бронепленка киев. Поклейка пленки - Юником Сервис
Ми надаємо комплекс процедур, спрямованих на ретельний догляд будь-яких транспортних засобів. Постійно розширюємо список наших послуг, працюємо над якістю, збільшуємо пропускну спроможність центру.
Tuning Ательє
Тюнинг авто в Киеве. Тюнинг мерседес. Пошив салона. Тюнинг автомобилей в Киеве. Автотюнинг.
Наше тюнінг ательє надає послуги тюнінгу автомобілів, які включають конструктивні доробки кузовів і модифікації силових агрегатів. Список наших можливостей дуже великий та поповнюється щодня.
Carbon manufactory
Изготовление карбона в Киеве. Карбоновый салон. Карбоновый цех - Юником Сервис. Интерьер из карбона.
Цех нашого автосервісу виготовляє елементи із високоякісного міцного вуглецевого волокна. Карбонові елементи використовують як для тюнінгу екстер'єру, так і інтер'єру.
Малярний цех
Покраска автомобиля в киеве. Покраска мерседес Киев. Покраска бампера. Покраска крыла. Покраска капота. Покраска деталей. Покраска кузова. Покраска крыши.
Малярний цех пропонує комплекс робіт із фарбування кузовних елементів авто на найвищому рівні, з дотриманням усіх технологічних вимог.
Цех Діагностики
Цех діагностики призначений для пошуку існуючих та потенційних проблем у підкапотному просторі та електроніці Mercedes-Benz
Диганостика мерседес. Электро диагностика мерседес. Компьютерная диагностика автомобиля. Стирание ошибок Мерседес. Перепрошивка Мерседес. Обновление карт Мерседес
Цех Розвал-сходження
Развал-схождение в Киеве. Развал-схождения в Киеве. Качественный развал-схождение. Развал-схождение броня. Для брони. Развал-схождение для бронированных авто
Цех розвал-сходження надає послуги корекції та встановлення кутів положення коліс всіх класів, в т.ч. броньованих авто
Цех Кузовного Ремонту
Кузовной ремонт. Ремонт кузова Мерседес. Покраска мерседес. Рихтовка мерседес
Цех кузовного ремонту на високому рівні виконує роботи з відновлення, ремонту, заміни кузовних елементів та стекол авто
електроцех
Электроцех. Электродиагностика. Диагностика мерседес. Электроджиагностика мерседес в Киеве.
Електроцех пропонує весь комплекс діагностики, адаптації та прошивки блоків керування авто, ремонту наявних електросистем.
Слюсарний цех
Юником Сервис. Слесарные работы. Замена масла Мерседес. Замена тормозных колодок. ТО Мерседес.
Слюсарний цех здійснює обслуговування та ремонт всіх рухомих частин автомобіля – приводу, підвіски, ходової частини авто.
Моторний Цех
Ремонт двигателя. Ремонт двигателя мерседес. Ремонт форсунок. Диагностика двигателя. Эндоскопия двигателя. Проверка компрессии. Проверка зазоров
Моторний цех проводить поточне обслуговування, глибоку діагностику, а також плановий чи капітальний ремонт двигунів Mercedes-Benz
автоМийка
Автомойка. Автомойка Киев. Мочка Печерск. Мока центр. Автомойка Липки.
Автомийка обслуговує одночасно 7 авто, і всі роботи виробляються із застосуванням тільки найкращих та безпечних засобів