автоМийка

Основні послуги
Миття кузова
від 350 грн.
Комплекс
від 700 грн.
Експрес миття
від 200 грн.
Полірування авто

від 6000 грн.
Хімчистка авто

від 4000 грн.
Прибирання салону

від 250 грн.
Чищення дисків (1шт.)
від 150 грн.
Миття двигуна
від 600 грн.
Тверде воскування
від 600 грн.
Бронювання фар (1шт.)
від 1000 грн.

Автомийка СТО Юніком знаходиться в центрі Києва, в Печерському районі міста, на великій транспортній артерії зі зручними під'їзними шляхами з багатьох напрямків.


Обслуговує одночасно 7 авто, у складі автомийного комплексу також три поста для трудомістких послуг.


Мийка оснащена сучасним обладнанням, а всі роботи виробляються із застосуванням тільки найкращих та безпечних засобів від Sonax.


Контактне ручне та безконтактне миття автомобілів – далеко не всі послуги.

Автомийка СТО Юніком пропонує полірування кузова та оптики, хімчистку салону, тонування скла, обклеювання елементів кузова захисними плівками, нанесення нанокерамічного захисного покриття від лідерів нанопокриттів Ceramic Pro та Hendlex.


Ручне миття з використанням якісної хімії не тільки повертає чистоту вашого авто, але і при більш щадному режимі впливу на поверхню продовжить яскравість ЛКП автомобіля, а також збереже дзеркальність хромованих елементів.

Професійне полірування елементів кузова авто повертає яскравість після вигоряння, виявляє глибину кольору, надає поверхні інший тактильний ефект після усунення неглибоких пошкоджень.


Після професійного полірування на СТО Юніком немає жодних слідів полірування у вигляді кругових розлучень від полірувального диска, протертих місць та підпалів лаку тощо.


Послуга повного професійного полірування кузова та повної хімчистки салону авто має попит при передпродажній підготовці авто. Надайте свіжість та яскравість ЛКП свого авто та отримайте перевагу перед іншими продавцями подібних авто.


Плануєте продаж авто? – заплануйте відвідування автомийки Юніком та приведіть авто у максимально привабливий товарний вигляд.

Вчасно віддалені агресивні забруднення, особливо з пошкоджених поверхонь, збережуть акуратний вигляд вашого авто, а також убережуть від фарбування елементів.


Утримуйте авто у чистоті, заплануйте приїзд на автомийку. Натисніть кнопку дозвону, щоб записатися на автомийний комплекс СТО Юніком.

Наші Цехи
Detailing Studio
Datailing studio Киев. Поклейка пленки в Киеве. Бронепленка киев. Поклейка пленки - Юником Сервис
Ми надаємо комплекс процедур, спрямованих на ретельний догляд будь-яких транспортних засобів. Постійно розширюємо список наших послуг, працюємо над якістю, збільшуємо пропускну спроможність центру.


Tuning АтельЄ
Тюнинг авто в Киеве. Тюнинг мерседес. Пошив салона. Тюнинг автомобилей в Киеве. Автотюнинг.
Наше тюнінг ательє надає послуги тюнінгу автомобілів, які включають конструктивні доробки кузовів і модифікації силових агрегатів. Список наших можливостей дуже великий та поповнюється щодня.
Carbon manufactory
Изготовление карбона в Киеве. Карбоновый салон. Карбоновый цех - Юником Сервис. Интерьер из карбона.
Цех нашого автосервісу виготовляє елементи із високоякісного міцного вуглецевого волокна. Карбонові елементи використовують як для тюнінгу екстер'єру, так і інтер'єру.
Малярний цех
Покраска автомобиля в киеве. Покраска мерседес Киев. Покраска бампера. Покраска крыла. Покраска капота. Покраска деталей. Покраска кузова. Покраска крыши.
Малярний цех пропонує комплекс робіт із фарбування кузовних елементів авто на найвищому рівні, з дотриманням усіх технологічних вимог.
Цех Діагностики
Цех діагностики призначений для пошуку існуючих та потенційних проблем у підкапотному просторі та електроніці Mercedes-Benz
Диганостика мерседес. Электро диагностика мерседес. Компьютерная диагностика автомобиля. Стирание ошибок Мерседес. Перепрошивка Мерседес. Обновление карт Мерседес
Цех Розвал-сходження
Развал-схождение в Киеве. Развал-схождения в Киеве. Качественный развал-схождение. Развал-схождение броня. Для брони. Развал-схождение для бронированных авто
Цех розвал-сходження надає послуги корекції та встановлення кутів положення коліс всіх класів, в т.ч. броньованих авто
Цех Кузовного Ремонту
Кузовной ремонт. Ремонт кузова Мерседес. Покраска мерседес. Рихтовка мерседес
Цех кузовного ремонту на високому рівні виконує роботи з відновлення, ремонту, заміни кузовних елементів та стекол авто
електроцех
Электроцех. Электродиагностика. Диагностика мерседес. Электроджиагностика мерседес в Киеве.
Електроцех пропонує весь комплекс діагностики, адаптації та прошивки блоків керування авто, ремонту наявних електросистем.
Слюсарний цех
Юником Сервис. Слесарные работы. Замена масла Мерседес. Замена тормозных колодок. ТО Мерседес.
Слюсарний цех здійснює обслуговування та ремонт всіх рухомих частин автомобіля – приводу, підвіски, ходової частини авто.
Моторний Цех
Ремонт двигателя. Ремонт двигателя мерседес. Ремонт форсунок. Диагностика двигателя. Эндоскопия двигателя. Проверка компрессии. Проверка зазоров
Моторний цех проводить поточне обслуговування, глибоку діагностику, а також плановий чи капітальний ремонт двигунів Mercedes-Benz
автоМийка
Автомойка. Автомойка Киев. Мочка Печерск. Мока центр. Автомойка Липки.
Автомийка обслуговує одночасно 7 авто, і всі роботи виробляються із застосуванням тільки найкращих та безпечних засобів